Türkiyenin Tropikal Ürünler Merkezi

Örnek Firma 2

  0123 1234567 - 0123 1234567
Firma bilgileri
Demo Pet Shop olarak 2000 Yılında İstanbul / Şişli pet shop marketi olarak başladığımız işimize, tüm gücümüzle devam etmekteyiz.
Genel olarak
Evcil hayvan besinleri, Köpek Tasmaları, Köpek Bakım Sağlık, Köpek Maması, Köpek Vitaminleri, Köpek Yatakları, Köpek Oyuncakları, Köpek Kulübesi, Köpek Elbiseleri, Köpek Taşıma Çantaları, Köpek Burunluk, köpek Kapıları, Köpek Kemikleri, Köpek Kapları, Köpek Tuvaleti, Kedi Maması, Kedi Mama ve Su Kapları, Kedi Tarak ve Fırçaları, Kedi Konservesi, Kedi Taşıma Çantaları, Kedi Tasmaları, Kedi Tuvaleti, kedi Yatakları, Kedi Tırmalama, Kedi Kumu, kedi Oyuncakları, Kedi Kapısı, Kedi Kıyafetleri, Kuş Oyuncakları, Kuş Kafesi, Kuş Yemleri, Kuş Aksesuarları, Kuş Mamalık, Kuş Vitaminleri, Kuş Yemliği, Kuş Sulukları Kuş Yuvası, Kuş Tünekleri, Kuş Kumu, Kuş Tülü, Kuş Banyoluğu, Balık Yemleri, akvaryum aydınlatma, akvaryum dekorsayon, akvaryum malzemeleri, akvaryum sehpası, balık akvaryum, akvaryum kumu ürünleri
VİDEO
ÜRÜN VE HİZMETLER
Çin çileği tohumu satis
Çin çileği tohumu satis: Çin Çileği (Myrica Rubra) kışın yapraklarını dökmeyen, 10 - 20 metre yüksekliğe ulaşabilen bir ağaçtır. (demo reklam)
Tropikal baliklar
Tropikal baliklar: Bazı balıklar güzelliklerinden ve nadir olmalarından dolayı koleksiyoncuların dikkatini çekiyor. Renkleriyle zarif ve güzel görünen bu balıkların ücretleri de bir hayli pahalı. (demo reklam)
Tropikal bitki satis
Tropikal bitki satis: Tüm Türkiye (demo reklam) Egzotik ve Tropikal meyve tohumu ve fidanı, ayrıca süs ve peyzaj bitkileri, klasik meyve fidanları ve turunçgil fidanları üretim, satış ve destek yapılmaktadır. Firmamız 2000 yılından beri Türkiyede bu posizyonda faaliyet göstermektedir.tropikal firma, tropikal örnek firma, demo firma

Yorumlar

            Cookies     Duyuru Burada görülürsünüz